Květen 2008

100. fotka

26. května 2008 v 19:39 | Kraella |  Barvy a nebarvy
Počet příspěvků v mé DA gallery se přehoupl přes stovku, to jsem ani nečekala :).
100. fotkou (i když vlastně 99., mám dojem že se tam objevila i jedna jakože malba :D. Ale když už jsem na to spotřebovala plátno a moje úžasný skvělý akrylový barvy, musela jsem to tam dát.) se stala tahle, docela povedená i bez drastických úprav.
Všimněte si toho latinskýho nápisu (lepší velikost pod čarou). Quis ut deus? Kdo jako Bůh?

A znovu, a dokola

26. května 2008 v 19:21 | Kraella |  Jiná stejná mysl
Ha, už jsem na to přišla. Žádná houpačka, žádný jednou jsi dole a jednou nahoře. Je to kolotoč skříženej s tou zas.... houpačkou, jsem pořád někde s vědomím že jednou budu na opačné straně a ještě ke všemu se to pořád opakuje. Mě tahle atrakce už vážně nebaví. Ale už jsem na tom závislá. Ještěže se mi z kolotočů nedělá špatně, horší ta houpačka, tu neumím snášet jak někteří. Takže vystoupit nemůžu, sice je to jen moje omezení, ale je. A kdybych vystoupila, kam taky jít? I když..... Co takhle zkusit dům hrůzy?
(To podivný něco na fotce je fakt jen něco, ale odhadovala bych to na pavučinu.)

Pravdivé historky o pitomcích mezi námi

23. května 2008 v 22:22 | Kraella |  Život - všechno a nic
Tohle není moje práce, někde jsem to zkopírovala, předem upozorňuju. Nedělám to ráda, ale tentokrát to doopravdy stojí za to. To snad ani není možný.

Bye Bye

21. května 2008 v 20:02 | Kraella |  Život - všechno a nic
Ehm Ehm,
Kraella si dovoluje Vám něco důležitého oznámit. Je konec všem inteligentím článkům. A to i těm jen zdánlivě inteligentních. Jistě pochopíte, že mé duševní zdraví je dostatečně závažným důvodem. Teda spíš zbytky z duševního zdraví. Ode dneška čekejte jen bláboly o tom jak "F*** this F***ing world" a o tom že přece jenom "Life´s Good". Čtenáři slabších povah nechť zmáčknou ALT + F4 a už se tu nikdy neukazují. S přáním pevného duševního zdraví a přízně Vašeho (pokud možno) vlastího mozku
Vaše tupě čumící K.

The words I can´t write

18. května 2008 v 17:27 | Kraella |  Jiná stejná mysl
Dnes nemám slov, zvlášť co se týká včerejšku. Jiní ale slova ovládají, někdo prostě už řekl, co si myslím. Takže tentokrát citáty.

Včerejšek/Dnešek = Hudba/Lidi

17. května 2008 v 13:27 | Kraella |  Život - všechno a nic
Včerejší akce byla abolutně úžasná, dobrá hudba, skvělí lidi.... Wohnouti byli fakt good, o Vypsané fixe ani nemluvím. Normálně sice tuhle hudbu tolik neposlouchám, ale naživo to bylo prostě...
Jednoduše, včerejšek a vlastně z části i dnešek ;) byl dost zajimavej :D. Omlouvám se, že momentálně nejsem schopná napsat víc, ale dojmy se ve mně jaksi ještě neutřídily a mimo to nestíhááám..... tak se mějte hezky :)

Jarní fotky bez jarní tématiky - teda až na jednu ;)

12. května 2008 v 22:11 | Kraella |  Barvy a nebarvy
Už to je na mým deviantARTu, ale stejně to sem dám. Konečně jsem se dokopala k tomu ty fotky z foťáku vydolovat, tak tady takovej výběr těch, co mi přišli nejzajimavější. Asi to nebudou ty úplně nejlepší, ale mě ty kytky fakt už nebaví. Samozřejmě že je taky někde zveřejním, ale asi ne tady, sem stejně dávám jen takový ty perličky, ne vše. Mimochodem, nějak teď začínám vidět čenobíle a vůbec, černobílý fotky mají něco zvláštního do sebe. Jakoby víc vynikala podstata toho focenýho objektu, víc vycházel najevo záměr toho co fotil, co tím vlastně chtěl říct. Proč vlastně zatěžovat oko barvami, když pro vyjádření stačí tyto dvě a jejich kombinace? Ok, proti tomu lze hodně věcí namítnout, ale mě teď prostě nepřesvědčíte :) (No ale i tak zrovna u tohohle článku najdete jeden barevnej i jeden přibarvovanej kousek. Kdyby něco, pro úpravu fotek používám Zoner Photo Studio 8, případně photoshop.).

Waste me

12. května 2008 v 14:31 | Kraella |  Život - všechno a nic
Dnes neschopna slov, dnes neschopna ničeho kromě tupýho sledování rozpadajících se kousků něčeho na šachovnici "života". Kdo že mi to sliboval, že tu hru vyhraju? Někdo mi už zajistil, že mám vůbec možnost vyhrát. A proč do toho pletu tohle, když momentálně řeším úplně jiný věci? Jestli to všecko spolu souvisí, jdu se fakt bodnout. Nebo jdu někoho bodnout. To je u mě pravděpodobnější.
"Nesnášej mě,
udělej to, udělej to znova.
Znič mě,
Znásilni mě, můj příteli!"
"Každej si o mně myslí, že jsem nějaká citová troska. Pořád se mě ptají, co mi je. A mně přitom vůbec nic není."
"Od sedmi let jsem začal nenávidět všechny lidi. Možná jenom proto, že je příliš miluju a cítím
s nimi. Jsem moc náladový, nevyrovnaný člověk a už ve mně není žádná vášeň. Je vždycky lepší vyhořet než vyhasnout."
( Kurt Cobain)

Řetězák? ale fakt skvělej tentokrát

7. května 2008 v 22:04 | Kraella
Řetězák od lovitky... Je to o tom nechat si vygenerovat přehrávačem náhodný skladby :D.... ˇUž jsem se dlouho tak nesmála ty jo :DD

Uhm?

7. května 2008 v 19:04 | Kraella |  Život - všechno a nic
Začíná to se mnou být krutý. Že někam jdu a pak zapomenu, co chci, vracím se, pak si vzpomenu, zase jdu, zapomenu... a tak pořád dokola, je už u mě normální. Ale že klepu na dveře vedoucí na chodbu?
Jinak v poslední době mám vážnou fobii ze zrcadel. Vždycky se hrozně leknu, a to hlavně když se okolo půl druhé v noci plížím od počítače a nadávám na javascript. Už bych se sebou měla vážně něco dělat ;D.

ROFL

7. května 2008 v 18:56
titulek mluví za vše :D

:D

1. května 2008 v 12:54 | Kraella |  Život - všechno a nic
vidím že je na tom někdo ještě hůř než já ;D