Listopad 2007

To lie

27. listopadu 2007 v 20:05 | Kraella |  Jiná stejná mysl
"Lžeš!" Kolikrát jsem to jen slyšela. Nejen já. Lidi říkají Lžeš!, ale vlastně vůbec neví, jestli lžete nebo ne. Jen vás zkouší. A když pak je to Lžeš! doopravdy oprávněné... Plynou z toho následky.
I´m lying there.
I´m dying, dying there!
Lžeme. Každý den, kažou minutu. Lžeme sami sobě. A proto umřem? Jo, chcípnem tady, přesně tak to má být.
_________
Vždycky mě hrozně zajimalo, co se skrývá za těma maskama. Za těma vynucenýma výrazama, za tím nalháváním, za tím vším afektovaným chováním. Můžu se jen smát a přidat trochu ironie. Jo, optimismus nezaškodí. No a co, že si ho pletu se sarkasmem. Nejhorší je, že lidi dokážou přesvědčit sami sebe a lhát, lhát si pořád.
Někdy mám tendenci "otevřít oči". Podívat se na to jinak. Asi by to tak bylo správně. Ale já někdy prostě nechci, nechci vidět a řešit, vědět a mlčet, vztekat se a hrát klidnout, lhát si a přitom si to uvědomovat. Je lehké žít s očima zavřenýma. (Strawberry Lane)
A ještě něco bych měla. Viděli jste někdo zeitgeist movie? Konečně jsem se dodívala na první část. Doopravdy jsem zuřila. Tolik vylhaných keců na jednom místě jsem snad ani ještě neviděla. Film mluví o tom, jak s námi dnešní svět manipuluje, ale sám je tak ukázkovou manipulací, že bych brečela. Kolik lidí tomu uvěří? A přitom to vypadá tak uhlazeně dokonale. Využívá to každé slabosti člověka. Dá vám to pocit té naduté lidské důležitosti (Já, já, já a jenom já). Ale zas na druhou stranu to nutí lidi přemýšlet. A to je samozřejmě dobře. Tu druhou část prvního dílu bych nedokázala zpochybnit tak dobře jak tu první. Na to nemám dost informací. Ale o té první myslím vím dost na to, abych věděla že nejmíň polovina je smyšlená. A nebude to jen absolutní neověřitelností některých informací. Lidem lehce ovlivnitelným a pak těm, kdo na danou věc nemají názor a nechají si ho vnutit od nějakých *** vůbec nedoporučuju sledovat to.
To lie, to lie, to lie again.
And then?
To die, to die slowly.

Nadšení nejen ze sněhu :)

12. listopadu 2007 v 17:42 | Kraella |  Život - všechno a nic
Mám radost... Sice takovou rozpačitou, ale konečně vidím, že se mi něco podařilo. Jako takovej záchvěv, nepolapitelný moment euforie, která se tváří jako štěstí.
Mé dlouho promýšlené a nakonec sepsané povídce bylo konečně dopřáno opravdu důkladné hodnocení. Vaše komentáře (nebo by bylo spíš lepší napsat komentář, protože jen lovitka si vzpomněla, že by chudinka kraellka třeba taky ráda věděla jestli se to dalo číst nebo je to absolutní brak) sice taky umí opravdu potěšit, ale hodnocení od někoho, jehož povídky (nyní snad už i knihy) obdivujete jako nedosažitelný cíl, to přece jenom zní jinak. Pár věcí mi sice bylo vytknuto (což je jen dobře xD), ale i tak to stačilo na to, aby mi to alepsoň trochu zvedlo náladu (to sem egoistka co?).
No nic... všimli ste si že napadal sníh (to je ale blbá otázka že... )?
Hrozně mě baví pobíhat s tou nezkaženou a nevinně dětskou radostí v očích v tom bílým zlatu....
(Evanescence - Snow white queen)
Jako malá jsem vždycky chtěla být takovou sněhovou královnou. Takovým idolem mi vždycky byla Sněhurka :). Teď se sice pousmívám, ale mám dojem, že mi to asi zůstalo :D.

Photo it...

10. listopadu 2007 v 17:55 | Kraella |  Barvy a nebarvy
Serie dalších fotek. Sice jde jen o jednu věc z více úhlů, ale to mi vůbec nevadí :).

Porce metalu

10. listopadu 2007 v 17:19 Z hlubin metalu
Proč? Asi jen tak... Abych potěšila ty co jsou na tom stejně jak já a nasrala všechny ostatní.
Seventdust - Praise
Sevendust - Waffle
System Of A Down - Toxicity
System Of A Down - Aerials
S.O.A.D. - B.Y.O.B
Slipknot - Vermillion
Slipknot - Wait And Bleed

Throw you away!

5. listopadu 2007 v 15:35 Život - všechno a nic
Je to tak těžký? Označit minulost a zmáčknout DELETE? Respektive, označit jednu část minulosti, pomocí nějakejch HTML kravinek označit jednoho člověka a klikat na delete jak šílená?

Bojovník a mág

1. listopadu 2007 v 15:33 | Kraella |  Inkoust a pergamen
Konečně přepsáno. Jen jsem... tak trochu zklamaná... když to teď po sobě čtu, myslím že by to mohlo být lepší. Ale zas není to tak špatný. Omlouvám se, pokud tam tam najdete nějaký pravopisný chyby nebo nesrovnalosti v přímé řeči.
žánr: fantasy
délka: 1 666 slov (to je číslo co xD.... no na jednorázovku moc a na kapitolovku málo... ach jo...)