Červen 2007

Colorizace 28.

29. června 2007 v 16:59 | Kraella
Colorka no... už dlouho jsem žádnou grafiku nedělala....
A ještě k fotkám, na tento blog už žádné dávat nebudu, snad jen něco extra. Všechny fotky najdete v mé galerii na deviantARTu, kde budou (snad i s další tvorbou jako jsou vectorky, digital art, vexelky atd., nerada bych zůstala jen u fotek) přibývat (teda doufám že budou přibývat).
A konečně ta colorizace. Upozornění: Nejsem autorem původního obrázku.

Photos by me 1

23. června 2007 v 12:56 | Kraella |  Barvy a nebarvy
Už tu není rubrika pict, nechci kopírovat. Tak je to tu teď takový suchý, proto alespoň něco vlastního.
Děkuju Mimóze za půjčení mp4 a hosekadam za pózování. :)

Music what I love

22. června 2007 v 23:36 | Kraella |  Z hlubin metalu
Zas jednou pořádná porce hudby.... spíš pro mě, než pro vás.
Můj "virtuální život" se teď točí skoro jen kolem hudby.... takže si to prostě naskládám na blog a nemusim pořád hledat na youtube, imeem atd.
Někdy mám strach. že se z té hudby zblázním. :) Možná bych měla trošku stáhnout hlasitost, ale já prostě miluju hlasitou hudbu, ten pocit, že to slyším až někde v mozku a nemůžu u toho myslet, vzpomínat, přemýšlet, analyzovat a všechny ty věci, které za bdělého stavu nedobrovolně dělám, prostě taková divná forma relaxace :).
takže jestli na to máš mozek a nervy, klidně se zaposlouchej

záhlaví for your blog - béžové

22. června 2007 v 19:39 | Kraella |  designs pro tvůj blog
mně se nelíbí, tohle bych si na blog v životě nedala, ještě s tím nápisem.... ale někomu se to líbit může, proto to vlastně dělám, tak kdo byste chtěli... hlavně si přečtěte pravidla, než to dáte na blog

KoRn - Coming undone

21. června 2007 v 21:19 | Kraella |  Z hlubin metalu
tohle ted porad posloucham... je to divny, je to sileny, ale patri to ke mne....
tohle proste muzu.... :) sice to neni uplne nejnovejsi, ale neva.
text:

Zajimavej odkázek

16. června 2007 v 22:23 | Kraella
koukněte... je to zajimavej love calculator... na takovyhle veci moc neverim, ale tohle vazne vyslo =).... zkuste to, treba vam to pomuze pri rozhodovani. nemyslete si o mně ze jsem nejaka naivka, ale ten popis vsech moznosti co tam nabizi :).... kdyztak napiste do komentaru, jestli to vyslo i vam.... :D


Morcheeba - Otherwise

15. června 2007 v 15:08 | Kraella |  Z hlubin metalu
Tohle mě strašně zaujalo... pořád mi to zní v uších :)
Sice to není úplně žánr kterej poslouchám, ale je to dobry =)
Otherwise

Nová povídka v dohledu :)

14. června 2007 v 20:54 | Kraella
Delší dobu tu nic nebylo.... a delší dobu to nic nebude. Nebojte, s blogem neseknu, ani nemám žádnou přestávku či pauzu, nebo jak to dnešní maniaci nazývají.
Jen chystám takovou delší povídku. A psát na kapitoly, to se mi nechce.
Bude.... trošku jako současný design. Vlastně jsem ho původně chtěla nazvat "Kraellin svět za obrazovkou monitoru", ale přišlo mi to moc krutý. Pochopíte proč, jestli to teda bude někdo číst.=)
K té nové povídce skvěle sedí i ten obrázek v záhlaví. Vlastně není úplně tak nová, je to povídka z dob,kdy jsem se psaním teprve začínala, ta, ve které vystupuje moje nejoblíbenější postava z celé mé tvorby.
Postava, pro kterou jsem tak pracně vymýšlela jméno, které jsem si nakonec vzala za nick a pojmenovala tak svou internetovou identitu.
Drazí návštěvníci (a nenávidění searchové), seznamte se s pravou, původní Kraellou. Mám s ní mnoho společného a v mnohém se lišíme. A to jsem ji ani nepsala podle sebe, tak si nás nepleťte =D. Ale možná to může něco říct, třeba to, jak často zapomínám, že já nejsem Kraella, ale člověk ve světě za monitorem, co si z ní udělal loutku (loutka angl. = doll .... vždyť říkám, všechno tu souvisí se vším :)).
Tak zatím a vydržte =).

So Vector? © Kraella

7. června 2007 v 17:09 | Kraella |  my graphics ©
První pokus o vytvoření něčeho jako vectorky. Tak dopadl možná ten první, zbytek jsou obyčejný picty... nevim jen jsem si tak jako hrála, neberte to moc vážně... neni za tím nic jinýho než šikovný fonty :)
Mimochodem, s nápadem dělat vlastní vectorky přišla ajinka. Jde jí to mnohem líp než mně :). Jen doufám že nebude vadit, že jsem si ten nápad tak jako vypůjčila. Nikdy by mě nenapadlo, pokoušet se o něco takovýho....
Všechno je to © Kraella... ještě že to není na tolik pěkný, že by se to někdo pokoušel kopčit xD

Pro mě od miiila.blog.cz

6. června 2007 v 20:29 | Kraella
Dárečky, diplomy atd. od www.miiila.blog.cz , diky moc :)
Tento článek budu postupně doplňovat vším, co vyhraju/dostanu.

12. Design - "Za zrcadlem"

4. června 2007 v 15:41 | Kraella |  my designs ©
Musela jsem změnit design, ta modrá už mi lezla na nervy... vám se líbit nebude, není barevný ani propracovaný, jen záhlaví. Pro mě znamená hodně, prostě vyjadřuje něco ze mně (však o tom je pro mě celej blog).Nejsem EMO, nejsem Goth, nejsem barbína, nejsem sk8ťačka, nejsem punkerka, dicsogirl nebo rockerka. A kdo teda sakra jsem? Možná jsem od každýho něco. Takže pak to máte těžký, emař si dá emo design, goth si do záhlaví hodí nějakou krev a je to. A já? Prostě jsem styl sama o sobě :). Nee to nebylo mysšleno vážně. Prostě ke mně tento design sedí, i když to není zrovna to nejlepší z mých designů. Ne úplně černá, ale šedá, ten nepochopitelnej nápis v záhlaví, novej název blogu a latinskej citát... Na celý článek klikat nemusíte, jsou tam jen údaje, kdybych se zas někdy hrabala v historii.
A na to menu vpravo si určitě zvyknete. Latinskej citát zatím nechám v utajení, kdo umíte latinsky máte výhodu :). Ne že by byl nějak extrémně zajimavej, ale proč ne že... mám ráda tajemství :).